На головнуКонтакти

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

28.08.2019

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

23-24 серпня в Україні святкують День державного прапора та День Незалежності України. З цієї нагоди на території Дмитрівської ОТГ відбулися такі заходи:

- 23 серпня, зранку, біля сільської ради зібралося чимало люду,щоб відзначити це свято і підняти синьо-жовтий символ України. Сільська головиня Наталія Стиркуль привітала присутніх з державними святами.

-Ходою в вишиванках усі пройшли до Меморіалу Слави, щоб покласти квіти і хвилиною мовчання вшанувати загиблих за Незалежність України.

- Цього ж дня відвідали і поклали квіти на могили воїнів-земляків Віктора Голого та Миколи Бутенка,які загинули,захищаючи територію України від агресора-окупанта.

-ввечері, одночасно відбулися святкові концерти, присвячені 28-ій річниці Незалежності України , у селі Дмитрівка, Макариха та  Цибулеве, за участі учасників художньої самодіяльності будинку культури та сільських клубів.

-24 серпня у село Плоске зі святковим концертом завітали аматори макариського сільського клубу.

культура

Новини на цю ж тему

1 жовтня - особлива дата

Другий місяць осені починається з особливої дати, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це чисте та світле свято, коли ми даруємо їм свою любов і повагу .
11.10.2019

Урочистий захід до Дня працівника освіти

День вчителя – свято, яке єднає всіх освітян. Це день, коли кожен має можливість згадати свого вчителя та подякувати за знання, досвід, виховання.
Пресреліз

283-тя річниця Дмитрівки

Дмитрівка відсвяткувала свій 283-ій День народження. Традиційно святкували три дні.
Пресреліз
03.10.2019

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями
11.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»
05.08.2019

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
12.07.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019
2018 © Усі права захищено