На головнуКонтакти
Структура ОТГ
E-data витрати
Combined Shape

Привітання сільського голови з Днем знань.

Привітання голови
01.09.2019

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі та працівники навчальних закладів! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Будьте здоровими, досягайте високих результатів у навчанні! Щиро вітаю Вас з 1 Вересня - Днем знань!Найщиріші вітання Вам шановні батьки, бабусі та дідусі студентів та учнів. Збувається мрія ваших родин — діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності. Ще раз вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Зі святом — Днем знань!

З повагою- сільський голова Наталія Стиркуль.

Новини на цю ж тему

«Прощавай, садок дитячий!»

22 травня 2019 року пройшов випускний бал у дитячому садочку «Малятко». Свято для 9-ти майбутніх першокласників видалося радісним, цікавим.
29.05.2019
2018 © Усі права захищено