На головнуКонтакти
Структура ОТГ
E-data витрати
Combined Shape

ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!

21.08.2019

Шановні жителі ДМИТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах.  Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень сільської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об'єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції  будуть систематизовані та скеровані до ДМИТРІВСЬКОЇ сільської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Дмитрівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік, а також оприлюднені.

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

Або надати письмово заповнивши відповідну форму в сільській раді за адресою: с. Дмитрівка,  площа Перемоги, 4

Дякуємо за активність!

Бюджет громади – це гроші громади, твої гроші!

ГромадаБюджет

Новини на цю ж тему

Дмитрівчани вчились впливати на бюджет своєї громади

В Дмитрівській громаді спільно з громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети” в рамках проекту “Доброчесні громади” було проведено вуличну акцію “Впливай на бюджет своєї громади”.
Пресреліз
24.09.2019

Молодь і бюджет громади: просто про складне

У Дмитрівській громаді в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» 20 вересня 2019 року відбувся інформаційно-просвітницький захід «Молодь і бюджет громади: просто про складне».
Пресреліз
24.09.2019

Бюджет для громадян

Шановні мешканці Дмитрівської ОТГ! Ви можете ознайомитися з бюджетом в доступній формі , який донесе до вас інформацію про доходи та витрати нашої громади. Він створений для інформування населення про фінансові можливості та донесення того, як ми їми користуємося.
05.09.2019

Гарна ідея запалює ініціативу

Всі ми хочемо жити в місці де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Тож найактивніші мешканці нашої громади, вирішили взятися за облаштування автобусних зупинок по вулиці Молодіжній та у центрі села.
06.08.2019
2018 © Усі права захищено