Виїзна нарада з питання розмежування території Дмитрівської та Знам’янської громад.

05.03.2024

Сьогодні на території Дмитрівської сільської територіальної громади відбулася виїзна нарада під головуванням заступника начальника обласної військової адміністрації Юрія Миколаєнко, за участі голови Кропивницької РВА Віталія Пастушенка, начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторії Кулікової, начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Олександра Мороза, Знам’янського міського голови Сокирка Володимира та Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль з питання розмежування території Дмитрівської та Знам’янської громад з урахуванням проєктів формування територій і встановлення меж місцевих рад, індексних кадастрових карт, інших офіційних картографічних та архівних матеріалів.