Пишаємось своїми земляками.

11.05.2023

На адресу Дмитрівської сільської ради надійшов лист-подяка родині військовослужбовця, який виконує бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил у складі військової частини А2077 – старшого солдата КОСТІНА Руслана Анатолійовича з села Дмитрівка Дмитрівської територіальної громади.

Я, як сільський голова, від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету приєднуюсь до слів вдячності батькам Костіним Ганні Миколаївні та Анатолію Вікторовичу за виховання сина Руслана, який чесно і сумлінно виконує військовий обов’язок.

Пишаємось своїми земляками – вірними захисниками України, які боронять суверенітет і цілісність нашої держави.

Додаємо текст Подяки.